HİZMETLERİMİZ

Öz güneş hasar danışmanlık hizmetleri –  Genel olarak hasar yönetimi ve danışmanlık hizmetleri olan resmi bir kuruluştur. Amacımız sigorta kapsamında olan her türlü yangın, deprem, hırsızlık ,doğal afet, hava yolu, deniz yolu, kara yolu, iş ve işyeri kazaları, mesleki mesuliyet, tarım sigortası , kasko vb. sigortadan doğan haklarınızı koruma ve mağduriyet gidermektir.

  1. Bedeni hasar:  Zorunlu trafik sigortası kaza durumunda karşı tarafta oluşan zararın giderilmesini sağlayan bir sigorta türüdür.
  2. Sakatlık tazminatı:Yine zorulun trafik sigortasında karşı tarafın zararını giderilmesini sağlayan sigorta türüdür.
  3. Ölüm tazminatı: Zorunlu trafik sigortasında ölümlü durumlarda karışı tarafın zararlarını karşılayan sigorta türüdür.
  4. İş kazası:  Bir iş yaparken başımıza gelebilecek bir kazanın tazmini için yapılan sigorta türüdür.
  5. Taşımacılık sigortası: Kara yolu zorunlu ferdi koltuk sigortası bu sigorta türü uluslar arası veya ülke içi yolcu taşımacılığı yapan firmaların zorunlu yaptırması gereken sigorta türüdür.

ÖZGÜNEŞ HASAR YÖNETİMİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİTRAFİK KAZASI, İŞ KAZASI, ARAÇ DEĞER KAYBI, DOKTOR VE HASTANEDEN KAYNAKLANAN TEDAVİ HATASI, TEDAVİ GİDERLERİ, DOĞAL AFETLER, KASKO, HAYAT SİĞORTASI, TARIM SİĞORTASI.

 

SİZLERİN VE YAKINLARINIZIN KARIŞTIĞI TRAFİK KAZASI, İŞ YERİ KAZASINDA UĞRAMIŞ OLDUKLARI ZARARLAR SONRASINDA SİZLERİN DOĞRU BİLĞİ SAHİBİ OLMANIZI SAĞLAYIP SİZLERİ MADDİ VE MANEVİ DEĞERDE KORUYAN ,SİZLERE YOL GÖSTEREN ,ÇÖZÜME GİDEN YOLDA SİZLERİ EN İYİ HUKUK MÜCADELESİ VEREN TEK DANIŞMANLIK HİZMETİYİZ.

HAYATINIZI VE SAĞLIĞINIZI KORUMANIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR.

NOT: MASRAFLAR ŞİRKETİMİZE AİT’TİR.

İletişim hat 1:             0 532 518 20 50

İletişim hat 2:            0 543 971 26 49

İletişim hat 3:            0 384 215 3685

ÖZGÜNEŞ HASAR DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

ADRES: 15 Temmuz Mahallesi 153 sokak

S.s. Sağlık Sitesi D Blok Kat 2 No 11/5 Merkez NEVŞEHİR